1. Nová auta
  2. Technologie
  • INTUITIVNÍ DIGITÁLNÍ TECHNOLOGIE

    12,3” digitální multiinformační displej Corolly nabízí bohaté funkce. Rozvržení, které zobrazuje vše od vybraných médií až po klíčová jízdní data, je také vysoce flexibilní a umožňuje vám přizpůsobit si displej tak, jak chcete. Čtyři různá designová témata, Casual, Smart, Sport a Tough, nabízejí další možnosti personalizace.

10,5” multimediální dotykový displej s Apple CarPlay

Nová Corolla umožňuje vzít si svůj digitální život s sebou na cesty snadněji než kdy předtím. Kompatibilní s Apple CarPlay a Android Auto, nabízí rychlou konektivitu a rychlé ovládání konečky prstů přes 10,5” multimediální dotykovou obrazovku. Klepnutím rychle a přesně vyvoláte funkci, kterou potřebujete, ať už jde o navigaci, připojení k handsfree telefonu nebo Apple CarPlay, nebo použijte systém rozpoznávání hlasu k volání nebo nastavování cílů.

Neustálý vývoj

Díky živým aktualizacím Over-The-Air prostřednictvím integrovaného datového připojení může vaše Corolla Hatchback využívat nejnovější technologie, jakmile budou k dispozici, a neustále vylepšovat své digitální schopnosti. Instalace nového softwaru, jakmile bude k dispozici, znamená, že budete mít vždy aktuální informace o nejnovějších funkcích.

Každá cesta jako na koncertě

Hudba, stejně jako jízda, má sílu vyrazit vám dech. Dlouholetá spolupráce Toyoty s JBL vytváří úžasné zvukové scenérie prostřednictvím kombinace umění a vědy. Každý reproduktor je pečlivě umístěn pro co nejdramatičtější a nejpůsobivější zvukový zážitek, který obohatí každý okamžik na cestě.

Vždy nabitá baterie

Stejně jako je váš chytrý telefon nedílnou součástí vašeho života, tak se bezproblémově propojuje a stává se nedílnou součástí bohatých digitálních funkcí vaší Corolly. Bezdrátové nabíjení nové generace v přihrádce pod palubní deskou znamená plně nabitou baterii bez potíží a bez kabelů, abyste se ujistili, že nikdy nebudete bez ní.